Florbalová akademie

Florbalová akademie pro děti a mládež – (tréninková nadstavba)

NEJEDNÁ SE O FLORBALOVÝ KROUŽEK – AKADEMIE JE TRÉNINKOVÁ NADSTAVBA PRO ZÁJEMCE

Florbalová akademie pro děti z 1. stupně základních škol je zaměřena na zábavné a naučné florbalové tréninky pro mladé hráče. Naše akademie nabízí možnost dětem objevovat a rozvíjet své dovednosti ve florbale prostřednictvím kvalitního výcviku a her.

Naše tréninky jsou koncipovány tak, aby děti měly možnost se zapojit do různých cvičení a her, které rozvíjejí techniku, kondici a taktické myšlení. S ohledem na věk dětí z 1. stupně základních škol je klíčovým cílem tréninků podpora radosti z pohybu a sportování, rozvoj koordinace a základních florbalových dovedností.

Naši kvalifikovaní trenéři poskytují vedení a podporu, aby děti získaly důvěru ve své schopnosti a postupně se zlepšovaly ve florbale. Zároveň klademe důraz na fair play, spolupráci a týmovou práci, aby se děti naučily komunikovat a pracovat společně s ostatními hráči.

Tréninky florbalové akademie probíhají pravidelně a jsou přizpůsobeny věkovým a schopnostním skupinám. Snažíme se vytvořit příjemné a bezpečné prostředí, kde se děti mohou bavit, rozvíjet svůj potenciál a vytvářet nové přátelství.

Připojte se k naší florbalové akademii a poskytněte svému dítěti možnost objevit lásku ke florbalu, rozvíjet dovednosti a prožívat radost ze sportování.

  • Akademie je určena pro děti 1. stupně základní školy
  • Trénink 2-3 x týdně (délka 60-90 minut).
  • Vedení trenérem s licencí
  • Děti dochází na florbal samy nebo v doprovodu rodičů
  • Možnost účastnit se soutežních zápasů

Vánoční svátky

Trénovat opět začínáme od úterý 3.1.2023.

Olymp florbal