Kempy

PŘÍMĚSTSKÉ FLORBALOVÉ KEMPY

Více informací ke konkrétním kempům v daných lokalitách najdete na těchto odkazech:

 

O prázdninách letních, jarních a dalších máme pro děti připravené příměstské kempy a soustředění. Děti tak mohou strávit týden plný sportu a zábavy. Kluky a holky přijímáme každý den ráno a k večeru je opět předáváme zpět rodičům. Postaráme se tak o Vaše ratolesti v době, kdy se věnujete své práci. Kempy organizujeme ve více lokalitách a termínech, aby si každý mohl vybrat dle svých preferencí.

Kempy jsou určeny všem dětem od 5 let věku od začátečníků po pokročilé.

Na akci se děti mají možnost výrazně zlepšit ve florbale, zahrát si spoustu skvělých táborových a společenských her a zažít mnoho společných chvil s kamarády z okolních florbalových kroužků a tréninků.

Stravování je zajištěno kvalitní lokální restaurací.

Obsahem jsou tréninky ve sportovní hale či tělocvičně, na venkovních sportovištích, regenerace u bazénu či na výletě v přírodě a společenský program.

Pokud Vás zajímá výjezdové florbalové soustředění s přespáním, přejděte na následující odkaz ZDE

 

Níže naleznete video z našeho kempu:

 

Informace ke COVID-19

Vážení rodiče,


rádi bychom Vás informovali o dalším průběhu lekcí florbalových kroužků na vaší škole, ve vztahu k nově vydaným vladním nařízením.


V týdnu od 5. – 9.10. je dočasně přerušena činnost florbalových kroužků plošně na všech školách, z důvodu nových vládních nařízení, které začnou platit od 5.10.2020. Tyto nařízení byly vyhlášeny relativně pozdě a my tedy nemáme dostatek času k adekvátní reakci a přizpůsobení se požadovaným podmínkám. Proto následující pracovní týden, kdy jsou lekce dočasně přerušeny, využijeme ke zjištění všech potřebných skutečností k samotnému fungování florbalových kroužků a k přípravám dalšího chodu od pondělí 12.10.2020. Chceme se tímto způsobem připravit i na variantu, kdy by tyto vládní nařízení byly prodlouženy i na zbytek října, resp. na další měsíce.


Věříme, že se nám vše podaří připravit tak, abychom zmiňovaná nařízení splňovali. S provozem florbalových krožků samozřejmě i nadále počítáme a chceme, aby Vaše děti s námi mohly i nadále sportovat.

V následujícím pracovním týdnu Vás budeme dále informovat, v jakém formátu budou lekce probíhat od pondělí 12.10.2020.


Děkujeme za pochopení