FREE DAY KEMPY

Pro naše malé florbalisty připravujeme přes celý školní rok florbalové FREE DAY kempy, kde se mohou těšit na halové florbalové tréninky i doprovodný zábavný program. Kempy jsou určeny především pro děti docházející na florbalové kroužky pořádané florbalovou akademií florbalprodeti.cz florbalového klubu OLYMP FLORBAL. Vaše děti tak mají možnost trávit svůj volný čas zdravým způsobem, zdokonalit se ve sportu který je baví a užít si spoustu zábavy se svými vrstevníky. 

FREE DAY KEMPY 2023/2024:

1.5.2024 TJ SOKOL MICHLE – POD STARKOU 36/4, PRAHA 4

8.5.2024 TJ SOKOL MICHLE – POD STARKOU 36/4, PRAHA 4

STRAVOVÁNÍ NA KEMPU:

Stravování sportovců na kempu je zajištěno formou bohatých dopolední a odpolední svačin a obědu. Na obědy docházíme vždy do restaurací v okolí místa konání kempu.
Při vyplnění přihlášky prosíme nezapomeňte uvést potravinové alergie či diety, které musíme kuchařům hlásit předem.

ČAS PŘÍCHODU A VYZVEDÁVÁNÍ:

Příchod sportovců  7:45 – 8:30

Vyzvedávání sportovců 16:30 – 17:00

CENA:

890 kč za den

Po obdržení přihlášky Vám zašleme na kontakt uvedený v přihlášce informace k platbě. Částka musí být uhrazeno do data uvedeného v přihlášce (unikátní pro každý kemp), pro storno platby a vrácení 100% částky musí být žádost o storno zaslána na email info@olympflorbal.cz do tohoto data

OSTATNÍ:

Doplňující informace (seznam potřebných věcí, organizace, atd.) budou předány na kontakty uvedené v přihlášce nejpozději následující den po ukončení přihlašování na daný kemp.

Je možné si objednat funkční trika s motivem letních kempů a soustředění: ZDE odkaz

PROVOZNÍ PODMÍNKY A STORNO POPLATKY:

  • Účastník je závazně přihlášen po vyplnění online přihlášky a uhrazení zálohy.
  • Počet účastníků je omezen, při překročení kapacity rozhoduje datum přihlášení.
  • Provozovatel si vyhrazuje právo požadovat po účastníkovi případné potvrzení o způsobilosti (a podobné dokumenty), které stanoví státní a samosprávné orgány jako podmínku pro absolvování kempu či soustředění.
  • Účastníci se musí řídit pokyny pořadatele.
  • Účastníci mají zakázáno pít alkohol, kouřit a užívat jiné návykové látky. Při porušení tohoto zákazu a při opakovaném nezvladatelném chování si pořadatel vyhrazuje právo vyloučit účastníka bez náhrad.
  • Při zrušení kempu:  Částka musí být uhrazeno do data uvedeného v přihlášce (unikátní pro každý kemp), pro storno platby a vrácení 100% částky musí být žádost o storno zaslána na email info@olympflorbal.cz do tohoto data, pokud bude žádost zadána po termínu uzávěry přihlášek a současně před zahájením kempu lze vrátit pouze 50%. Při stornování účasti v den kempu uhrazená částka propadá.

Vánoční svátky

Trénovat opět začínáme od úterý 3.1.2023.

Olymp florbal