ZŠ ŠIMANOVSKÁ

Turnaj kroužků

Každé pololetí organizujeme pro děti z našich kroužků meziškolní florbalový turnaj. Informace pro konkrétní kraje a města naleznete na samostatné stránce.

 

Přihlášky obdrží Vaše děti na kroužku od svého trenéra.

Pražská florbalová liga

Za náš klub OLYMP FLORBAL, který je organizátorem florbalového kroužku na Vaší škole, představujeme nový projekt s názvem PRAŽSKÁ FLORBALOVÁ LIGA! Jedná se o organizovanou soutěž pro děti z našich florbalových kroužků, která jim přináší možnost změřit síly a florbalové dovednosti mezi sebou navzájem. Na odkazu vedle naleznete všechny potřebné informace a přihlášku do soutěže.

Vybavení potřebné na náš kroužek

Florbalová hůl, pevná sálová obuv (ne přezuvky), tričko, kraťasy, pití

Na začátku školního roku je možné si zapůjčit florbalové vybavení od nás. Následně doporučujeme pořídit vybavení vlastní, které můžete zakoupit přímo u nás. S výběrem Vám pomůže trenér, který Vám ho následně doručí přímo na trénink. Nabídku vybavení naleznete na http://olympshop.cz

Přihláška na kroužek - členství

Prosíme o vyplnění všech povinných údajů. Za Vaše dítě během tréninku zodpovídáme, proto je nutné, abychom evidovali veškeré údaje stanovené Národní sportovní agenturou a MŠMT. Všechny osobní údaje chráníme dle zákona GDPR.

Přihláška je platná na obě pololetí školního roku. Prosím informujte nás do konce ledna daného školního roku, že nebude mít zájem pokračovat ve druhém pololetí. Děkujeme.

Vánoční svátky

Trénovat opět začínáme od úterý 3.1.2023.

Olymp florbal