ZŠ U KRČSKÉHO LESA

Turnaj kroužků

Každé pololetí organizujeme pro děti z našich kroužků meziškolní florbalový turnaj. Informace pro konkrétní kraje a města naleznete na samostatné stránce.

 

Přihlášky obdrží Vaše děti na kroužku od svého trenéra.

Vybavení potřebné na náš kroužek

Florbalová hůl, pevná sálová obuv (ne přezuvky), tričko, kraťasy, pití

Na začátku školního roku je možné si zapůjčit florbalové vybavení od nás. Následně doporučujeme pořídit vybavení vlastní, které můžete zakoupit přímo u nás. S výběrem Vám pomůže trenér, který Vám ho následně doručí přímo na trénink. Nabídku vybavení naleznete na http://olympshop.cz

Přihláška na kroužek - členství

Informace ke COVID-19

Vážení rodiče,


rádi bychom Vás informovali o dalším průběhu lekcí florbalových kroužků na vaší škole, ve vztahu k nově vydaným vladním nařízením.


V týdnu od 5. – 9.10. je dočasně přerušena činnost florbalových kroužků plošně na všech školách, z důvodu nových vládních nařízení, které začnou platit od 5.10.2020. Tyto nařízení byly vyhlášeny relativně pozdě a my tedy nemáme dostatek času k adekvátní reakci a přizpůsobení se požadovaným podmínkám. Proto následující pracovní týden, kdy jsou lekce dočasně přerušeny, využijeme ke zjištění všech potřebných skutečností k samotnému fungování florbalových kroužků a k přípravám dalšího chodu od pondělí 12.10.2020. Chceme se tímto způsobem připravit i na variantu, kdy by tyto vládní nařízení byly prodlouženy i na zbytek října, resp. na další měsíce.


Věříme, že se nám vše podaří připravit tak, abychom zmiňovaná nařízení splňovali. S provozem florbalových krožků samozřejmě i nadále počítáme a chceme, aby Vaše děti s námi mohly i nadále sportovat.

V následujícím pracovním týdnu Vás budeme dále informovat, v jakém formátu budou lekce probíhat od pondělí 12.10.2020.


Děkujeme za pochopení