Florbalový turnaj školních kroužků OLYMP FLORBAL

Praha a Středočeský kraj


V tomto školním roce se mohou děti těšit na dva turnaje školních kroužků, které proběhnou v Lednu a v Dubnu.

Na jednotlivé turnaje Vám zašleme přihlašovací formulář s propozicemi v dostatečném předstihu před konáním akce. 

Termín nejbližšího turnaje :

18. – 19.1.2020 TJ PANKRÁC – Lomnického 1/1071, Praha 4

25. – 26.1.2020 SH LUŽINY – Bellušova 1877/68, Praha 13

 

Turnaj kroužků je určen všem dětem od 0. do 8. třídy základních škol. Všechny základní školy jsou rozděleny do dvou sportovišť (TJ Pankrác a SH Lužiny) viz. tabulka níže: rozdělení základních škol do skupin. Po uzavření přihlašování budou jednotlivé školy rozděleny do dvou podskupin (A a B). Veškeré bližší informace k rozdělení škol do podskupin budou zaslány na uvedené emaily po ukončení přihlašování. 

– místo:

  • SPORTOVIŠTĚ 1:

            TJ Pankrác, Lomnického 1 Praha 4 

  • SPORTOVIŠTĚ 2:

            SH Lužiny, Bellušova 1877/68, Praha 13

– startovné: 300 Kč

   Pokyny k platbě budou zaslány na email uvedený v přihlášce. Platbu musí být uhrazena do 10.1.2020

– přihlašujte do : 10.1.2020

Kontakt na organizátora: OLYMP FLORBAL, Ing. Tomáš Staněk, 734 601 082, turnaj@olympflorbal.cz

Rozpis termínů pro jednotlivé skupiny :

SPORTOVIŠTĚKATEGORIEDEN ORIENTAČNÍ ČAS 
TJ PANKRÁC0. – 2. TŘÍDA 18.1.2020  

Podskupina A: 8:00 – 12:00

Podskupina B: 12:00 – 16:00

TJ PANKRÁC3. – 4. TŘÍDA

19.1.2020

Podskupina A: 8:00 – 12:00

Podskupina B: 12:00 – 16:00

TJ PANKRÁC5. – 8. TŘÍDA

Podskupina A 18.1.2020

Podskupina B 19.1.2020

16:00 – 20:00
SH LUŽINY0. – 2. TŘÍDA25.1.2020

Podskupina A: 8:00 – 12:00

Podskupina B: 12:00 – 16:00

SH LUŽINY3. – 4. TŘÍDA26.1.2020

Podskupina A: 8:00 – 12:00

Podskupina B: 12:00 – 16:00

SH LUŽINY5. – 8. TŘÍDA26.1.2020 16:00 – 20:00

 

Rozdělení základních škol do skupin

Skupina 1 – TJ PankrácSkupina 2 – SH Lužiny
1. ZŠ Říčany17. ZŠ Plzeň
ZŠ BotičskáFZŠ Barrandov II
ZŠ BrigádníkůZŠ Beroun, Wagnerovo náměstí
ZŠ BřečťanováZŠ Brdičkova
ZŠ BystřiceZŠ Bronzová
ZŠ Dolní KraloviceZŠ Hanspaulka
ZŠ FilosofskáZŠ Hostivice
ZŠ Generála Fajtla, RychnovskéhoZŠ Chocerady
ZŠ GutovaZŠ J.A.Komenského
ZŠ JílovskáZŠ Jana Wericha
ZŠ JitřníZŠ Jesenice
ZŠ K DolůmZŠ Jinočany
ZŠ KořenskéhoZŠ Klausova
ZŠ KrhaniceZŠ Kozojedy
ZŠ KřesomyslovaZŠ Králův dvůr – počaply
ZŠ KřimickáZŠ Lipence
ZŠ LibčickáZŠ Loděnice
ZŠ LupáčovaZŠ Na Dlouhém lánu
ZŠ MendíkůZŠ náměstí Svobody
ZŠ MikulovaZŠ Nučice
ZŠ Na LíšeZŠ Ořech
ZŠ Na PlaniněZŠ Pod Žvahovem
ZŠ Nedvědovo náměstíZŠ Příbram VII
ZŠ PalmovkaZŠ Radotín
ZŠ PolesnáZŠ Roztoky
ZŠ Pošepného nám.ZŠ Roztoky – Žalov
ZŠ profesora Švejcara – MráčkovaZŠ Řeporyje
ZŠ SdruženíZŠ Slivenec
ZŠ ŠimanovskáZŠ Tachlovice
ZŠ ŠkvorecZŠ Třebotov
ZŠ ŠtěpánskáZŠ Tyršova
ZŠ TusarovaZŠ Velká Chuchle
ZŠ U Krčského lesaZŠ Vrané nad Vltavou
ZŠ U Vršovického Nádraží ZŠ Všenory
ZŠ ÚvalyZŠ Zbraslav
ZŠ Velké Popovice 
ZŠ Votice 
ZŠ Vybíralova 
ZŠ Zárubova 
TURNAJ FINANČNĚ PODPORUJE HLAVNÍ MĚSTO PRAHA